estetické a laserové štúdio
Get Adobe Flash player

 

 vv

Účinky zlata sú odpradávna oceňované mnohými lekármi a liečiteľmi vo východnej aj v západnej medicíne. Výskum ukázal, že zlato má nielen antibakteriálne vlastnosti, ale skutočne prispieva k dopravení molekuly kyslíku priamo do kože. Ovplyvňuje bunkové funkcie a poskytuje pleti novú energiu. Toto napomáha k oživeniu a omladeniu pokožky. Zlato zlepšuje krvný a lymfatický obeh, prečisťuje pleť, pôsobí antibakteriálne a protizápalovo. Chráni tiež kolagénové vlákna pred poškodzovaním a má silný protivráskový efekt. Vedecky doložené účinky zlata boli inšpiráciou k vytvoreniu jedinečného GOLD ošetrenia tváre – tajomstvo Vašej krásy.Behom ošetrenia sú plátky pravého 24 karátového zlata rozdrobené na najjemnejšie čiastočky, ktoré potom v koži podporujú mikrocirkuláciu a regeneračné procesy.  Posilňujú jej obranyschopnosť, zaisťujú jej dlhodobú hydratáciu a svieži vzhľad. Masku je nutné starostlivo vmasírovať do pokožky tváre. Zlato tak zostáva vmasírované a vstrebané do pleti. Doporučujeme aplikovať v profesionálnom kozmetickom salóne cca 1x za mesiac. Výsledky sú najviditeľnejšie po viacerých aplikáciách.

Hlavná zložka: Aurums 99,9%, Argentum 0,1%

Klinické testy preukazujú, že 24k GOLD maska má rýchlejšie a lepšie výsledky než skin resurfacing laser.

Postup ošetrenia:

Na odlíčenú a odmastenú pokožku ( + peeling ) nanesieme sérum BASIC DERMAGEN GOLD s liftingovým a regeneračným cyklopentapeptidom. Sérum ľahkou masážou vpravíme do pokožky. Následne na tvár postupne položíme plátky zlatej masky na nosiči a primeraným tlakom zlato z podkladu prenesieme na pokožku. Do miest kam sa nepodarilo zlato umiestniť nanesieme zlaté vločky Vykonáme cca 10–20 min. liftingovú masáž tváre, pri ktorej postupne vmasírujeme všetko zlato do pokožky. Pokiaľ by bola pokožka behom masáže suchá a masáž obtiažna, pridáme podľa potreby sérum BASIC. Na záver ošetrenia ľahko vmasírujeme do pokožky sérum DERMAGEN GOLD TOP. Toto sérum posilni  liftingový účinok svojim obsahom ceramidov a ďalších bioaktívnych zložiek. Zároveň uzatvorí pokožku ochranným a výživným lipidickým a hydratačným filmom spolu s extrémne účinkujúcimi antioxidantami – kyselinou lipoovou a extraktom z jadier červeného hrozna.

ppfacebook

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

„Rozdávat rady je zbytečné. Moudrý si poradí sám a hlupák stejně neposlechne.“ Mark Twain