estetické a laserové štúdio
Get Adobe Flash player

CHEMICKÝ PEELING  – NOVINKA FUSION PEEL

 

   oo         

                          

FUSION PEEL  No.1 medzi chemickými peelingami.
Multi-kyseliny, multi-enzýmový peeling riešenie vhodné pre všetky typy pleti a problémov. Obsahuje: Glycolic, kys.salicylova, TCA, laktacid, rezoncinol, kysel. Mandlova, vit. C, ovocné kyseliny.

 


Výsledným efektom peelingovej kúry je vyhladenie vrások, zlepšenie pružnosti podkožia, zlepšenie hyperpigmentácií, pomáha pri acné a mastnej pokožke, zmenšuje veľkosť pórov a pokožka nadobudne jemnejší vzhľad Ošetrenie vykonáva v tomto prípade skúsená zdravotná sestra.. Spočíva v aplikácii kyseliny glykolovej na ošetrovanú pokožku.

Jej pôsobením sa odlúči povrchová či hlbšia vrstva kože. Nasleduje proces hojenia, keď sa olúpaná koža nahradzuje novou. Pleť má po zahojení viditeľne lepšiu obnovenú štruktúru, je vyrovnaná, jemnejšia, hydratovaná. Dochádza k zjemneniu vrások.

Výhodou tejto liečebnej metódy je to, že po zákroku sa klient bez problémov môže zaradiť do spoločenského života . Liečenú časť je nutné niekoľko dní chrániť pred intenzívnym slnečným žiarením doporučenými krémami .

Výkon sa robí ambulantne počas 6-8 návštev v týždňových intervaloch. Liečba je vhodná nielen pre mladých ale aj pre klientov v zrelom veku bez ohľadu na pohlavie. Výborne sa dopĺňa s fotorejuvenizáciou intenzívním pulzným svetlom, čím sa efekt znásobuje . Táto terapia nie je vhodná v letnom období.facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

„Přátelství je součást lidského štěstí.“ Jan Werich