estetické a laserové štúdio
Get Adobe Flash player

facebook

Mezoterapia prístrojová – Microneedling

 

 999

Mirkorihličkovanie je revolučná metóda, ktorou možno dosiahnúť vynikajúce účinky pre omladenie pokožky, vypnutie vrások, zjednotenie tónu pleti, hydratácie pokožky a odstránenie jazviev v oblastí tváre, krku i dekoltu.Vykonáva sa pomocou Dermace Bioevolucion zariadenia.. Tento elegantný kompaktný prístroj ma digitálne ovládanie a zaisťuje prednastavenie frekvencie .Frekvenciu je možné nastaviť 50-120 vpich. za sekundu. Meso Re-Vital technika predstavuje mikro-vpichy do pokožky zlepšiť prenos látok do kože pomocou SPMU kazety ktorý obsahuje dosku 18 ihiel 0,5 mm na dĺžku. Ihly prieniknú pokožkou s drobnými, pravidelne do nastaviteľnej hĺbky vysúvajúcimi sa ihličkami sa aplikuje do strednej vrstvy kože kyselina hyalurónová a roztoky s obsahom stimulujúcich látok – podľa typu pokožky a problému. Ihly prenikajú do kože len na krátky okamih. Nástavec sa dokonale prispôsobí povrchu pokožky a tým uľahčuje prístup k problematických oblastiam. Táto technológia vytvára mierne prechodné poškodenie kože tým, že sa v určitých vrstvách kože vytvoria tisíce drobných vpichov. Nedochádza pritom k závažnému poškodeniu epidermy. Telu vlastná podpora regenerácie a tvorba vlastného kolagénu vedie k lepším a trvalejším výsledkom. Telo stimuluje tvorbu vlastného kolagénu a elastínu vďaka proliferácii fibroblastov.
√ Anti-aging.
√ omladenie.
√ hydratácia
√ hyperpigmentácie, jazvy a st

Výsledky?
Pokožka sa stáva pevnejšia , znovu získa pružnosť, vrásky sú menej viditeľné, póry sú jemnejšie, zhydratovaná do hĺbky, odstránenie hyperpigmentácií, spevnenie, zjednotený tón pleti, zjemnenie jazvyčiek po akné, proces starnutia kože výrazne spomalený. Mikroihlčkovanie je liečba, ktorá môže byť vykonávaná profesionálne vyškolenými kvalifikovanými odborníkmi. Ide o minimálne invazívnu procedúru, ktorou pomocou plazmy efektívne štartujeme regeneráciu a obnovu pleti.

needling

Derma-Pan1

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

„Snažme se žít tak, aby naší smrti litoval i majitel pohřební služby.“ Mark Twain