estetické a laserové štúdio
Get Adobe Flash player

facebookKAVITÁCIA +tripolárnarádiofrekvencia+vákuum s LED svetlom – liposukcia bez chirurgie

……..gg

Kavitácia, známa ako nechirurgická liposukcia, alebo liposkulptura bez skalpela, predstavuje skutočnú revolúciu v kozmetickom ošetrení tela.

Prináša podobné výsledky ako chirurgická liposukcia, avšak bez ihiel, bolesti a rizik spojených s chirurgickými zákrokmi. Jedná sa o redukciu tukových vankúšikov neinvazívnym, bezpečným a bezbolestným spôsobom, pričom nedochádza k porušeniu integrity pokožky.

Princípom ošetrenia je rozbitie membrány tukových buniek ultrazvukom. Obsah buniek sa uvoľní, dostane do mezibunkového priestoru a následne je pomocou hlavice lyposis prirodzene vyplavovaný lymfatickými a močovými cestami von z tela.

Samotná fáza kavitácie trvá 20 – 90 minút v závislosti od veľkosti ošetrovanej časti tela. Na označené a presne premerané miesto je aplikovaný špeciálny gél. Jemnými pohybmi a miernym tlakom ultrazvukovej hlavice je vykonávané samotné ošetrenie. Po ukončení kavitácie nasleduje ošetrene rádiofrekvenčnou hlavicou a podtlakovou hlavicou s červeným LED svetlom, ktorá pomáha odstrániť uvoľnené a rozpustené tuky.

Výsledky sú jasne viditeľné už po prvom ošetrení! Úbytok po prvom raze 2-3 cm!


Pred a po ošetrení je dôležité dodržiavať pitný režim s minimálnym denným prísunom tekutín 2 litre.
Pre efektivnosť a maximalizáciu účinnku je vhodné opakovanie prístrojovej lymfodrenáže a zvýšenie fyzickej aktivity, ktoré podporujú odstraňovanie uvoľnených tukových buniek z tela.

Kavitáciu je možné podstúpiť každé 2 týždne. Celkový počet ošetrení je závislý od požadovaných a dosiahnutých výsledkov. Následnú udržiavaciu starostlivosť je vhodné opakovať každých 5 – 6 mesiacov (2-3 ošetrenia).

 pol

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

„Kdy se nudíme lépe než v kruhu rodiny?“ Oscar Wilde