estetické a laserové štúdio
Get Adobe Flash player

facebookOmladzovanie pokožky výťažkom kmeňových buniek!

                   7777           

Novinka, obľúbená na švajčiarskych klinikách, ktoré sa zameriavajú na anti-agingovú medicínu. Ide o  metódu, pri ktorej sa injekčne aplikuje zmes peptidov, rastových hormónov a výťažku z  kmeňových buniek.

Obrovskou výhodou je, že nie je potrebný predchádzajúci odber kože a výroba zmesi v laboratóriu. Pomocou tejto metódy sa vyhladzujú vrásky a zlepšuje textúra pokožky.

Nová forma omladzovania kože
Iba krátky čas stačí na to, aby sa pokožka revitalizovala. Unikátna kúra pokožku zbaví únavy a vrások. Organické zložky majú na kožu okamžitý zvlhčujúci a antioxidačný účinok.
Nová metóda omladzovania kmeňovými bunkami upravujú pleť v 4 krokoch:
1.    Vyvažuje hodnotu pH
2.    Poskytuje výživu a účinné zložky pre hydratáciu
3.    Zmierňuje vrásky
4.    Obnovuje pružnosť pleti
Ošetrenie pleti mezoterapiou syntetickými kmeňovými bunkami je podporená dlhoročnými výskumami v oblasti biotechnológii.

Kmeňové bunky – Stem C’rum

Jediný prípravok na trhu, ktorý obsahuje výťažky z kmeňových buniek z adipocytného tkaniva. Dokáže vytvárať nové kožné bunky a tak zmierňuje už existujúce jemné vrásky; zároveň bráni vzniku nových. Ak chcete dopriať pleti skutočne luxus, ste na správnom mieste.

Popis
Koncepcia tohto prípravku je založená na unikátnom zložení. Výťažky z kmeňových buniek podporujú tvorbu nových kožných buniek a tak viditeľne pleť omladzujú. Obsiahnuté rastové faktory posilňujú pružnosť kože tým, že vyvolávajú syntézu kolagénu, elastínu a iných ECM (extracelulárny matrix – medzibunkový priestor). Pokožka je tak po aplikácii celej kúry viditeľne mladšia, maximálne hydratovaná a zregenerovaná. Ako jediný prípravok na trhu obsahuje Stem Cŕum SR (Skin Rejuvenation), výťažok z kmeňových buniek z humánneho adipocytu, a nie bezvýznamné výťažky z rôznych rastlín.

Účinky
Výťažok z kmeňových buniek pomáha proliferovať alebo množiť existujúce kožné bunky, čo viditeľne omladzuje pokožku. Celkom 6 rastových faktorov vyvoláva v pokožke syntézu kolagénu, elastínu a ďalších súčastí medzibunkového priestoru. Tým sa redukujú existujúce jemné vrásky a pokožka je ideálne hydratovaná. Niacinamid (vit. B3) navyše prispieva k dobrému stavu pokožky. Látky, ktorých molekuly majú viac ako 200 nm (vitamíny, kyselina hyaluronová), nemôže prenikať cez epidermálnej vrstve (vonkajšia vrstva), vzhľadom k obmedzenému priestoru medzi buniek epidermy. Vstrekovanie alebo perforácie epidermis je jediný účinný spôsob zavedenia týchto látok do dermis, kde je najúčinnejší.
Aplikácia  sa prevádza prístrojom Bioevolution

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

„Vhodnou základnou pro manželství je oboustranné nepochopení.“ Oscar Wilde