estetické a laserové štúdio
Get Adobe Flash player

OXYjet – neinvazívny kyslíkový lifting

procedúra hollywoodskych hviezd

zz

OXYlifting je nová, veľmi účinná metóda omladzovania pleti využívajúca prírodnú látku – kyslík – na vpravenie vyživujúceho a hydratačného séra do hlbokých vrstiev kože. Okrem využitia kyslíka ako zdroja energie (čiže „vháňača“ špeciálneho roztoku do kože) sa využíva aj jeho prirozdený regeneračný účinok. Starnúca, slabo prekrvená, degenerovaná koža nedokáže privádzať dostatočné množstvo kyslíka a výživných látok do povrchovej, rýchlo sa deliacej časti pokožky. Výsledkom je znížená schopnosť delenia buniek a tým aj regenerácia a suchá, zvráskavená tvár. Kyslík napomáha obnovovaniu buniek kože e je aj prostriedkom na transportovanie iných podporných látok.

Aké sú účinky systému OXYjet?

OXYjet značne redukuje hĺbku a množstvo vrások a zároveň bráni ich tvorbe. Okrem toho redukuje kontrakcie svalov v oblasti čela, úst, tváre a krku, ktoré napomáhajú vzniku vrások.
Napomáha tvorbe kolagénových vlakien, čím zabezpečí regeneráciu a prirodzené napnutie pleti bez efektu „zmrazenej tváre“. V priebehu procedúry sa používa špeciálny vyživujúci roztok, ktorý sa účinkom pulzného tlaku kyslíka vpraví do hlbokých vrstiev kože, kde može pôsobiť. Výhodou je že tento roztok sa neodplaví pri umývaní či čistení pleti, takže aktívne látky účinkujú dlhú dobu priamo v koži.

Aké sú hlavné výhody tejto metódy?

Veľkou výhodou je bezbolestnosť procedúry, pociťuje sa len jemný pulzujúci tlak. Narozdiel od injekčných metód pouzívaných na aplikáciu výživných roztokov, OXYjet neparalyzuje mimické svaly, ale naopak ich uvoľňuje. Týmto účinkom sa viditeľne zmenší hĺbka a veľkosť vrások. Oxy jet je vhodný pre všetky vekové kategórie. U mladej pleti pôsobí preventívne na vzik vrások, u starnúcej pleti ich eliminuje. Celá procedúra nemá vedľajšie účinky, je úplne prirodzená a nedráždivá. Prvé výsledky na pleti možno pozorovať po 2 tyždňoch, po 6 – 8 týždňoch je úž efekt evidentný (táto dobe je potrebná na tvorbu nového kolagénu. Na udržanie tohto efektu sa odporúča procedúru opakovať.

Na záver …

  • zlepšuje schopnosť kože udržiavat vlhkosť
  • zvyšuje delenie buniek kože, zlepšuje jej cirkuláciu a lymfatickú drenáž
  • vyhladzuje vrásky a bráni ich tvorbe
  • má liečivý účinok
  • dodá pleti zdravý, svieži vzhľad
  • nespôsobuje alergickú reakciu

Madonna a BEAUTY-TOX

m1m2m3

facebook

One Response to Oxylifting

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

„Nikdy jsem nedopustil, aby škola stála v cestě mému vzdělání.“ Mark Twain