estetické a laserové štúdio
Get Adobe Flash player

RÁDIOFREKVENCIA /tripolárna s podtlakom a červeným svetlom/ 

777

Najnovšia metóda na spevnenie pokožky a odstránenie celulitídy

Tuk v problémových zónach, ochabnutá pokožka a neúspešný boj so striami či celulitídou má riešenie. Inovatívna rádiofrekvenčná metóda, veľmi efektívna a neinvazívna, ktorá si nevyžaduje žiadne operačné zákroky, bolestivé injekcie a „nevyradí“ vás ani z práce. Podstatou tejto metódy je, že prostredníctvom rádiofrekvenčných vĺn sa aktivuje metabolizmus v tukovej väzivovej vrstve. Celulitída, ktorá vzniká tým, že sa tukové bunky nafúkli a zadržiavali vodu, je postupne odbúravaná. Nabudený metabolizmus prerušuje väzivové spoje, vďaka čomu sa redistribujú  tekutiny z problematických zón, ako sú napríklad stehná, či boky.

KONTRAINDIKÁCIE: kardiostimulátor, osoby s veľkými metalickými implantátmi, počas gravidity, vážne formy diabetes, pri flebopatiach a kolagenoplatiach, pri závažných kardiovaskulárnych ochoreniach, vysoký krvný tlak, počas terapie retinoidmi, dermatitída, infekčné ochorenie pokožky, pri čerstvých poraneniach pokožky.

Počet ošetrení pre dosiahnutie viditeľného výsledku:

1.stupeň celulity – 6 ošetrení

2.stupeň celulity – 8 ošetrení

3.stupeň celulity – 10 ošetrení

Liečba celulitídy by mala byť komplexná. Mala by začať úpravou životosprávy, zmenou stravovacieho a pitného režimu, rozšírením a systematickým skvalitnením pohybových aktivít napr. cvičením na hypoxi prístroji, bežecký pás, vibračná plošina a samozrejme akákoľvek pohybová aktivita./bicykel, korčule,beh/.

 

 

facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

„Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ Jan Werich