estetické a laserové štúdio
Get Adobe Flash player

RÁDIOFREKVENCIA -

ALTERNATÍVA PLEŤOVÉHO LIFTINGU – Bezpečná a jednoduchá metóda k odstráneniu ochabnutej pleti.

          jj

Rádiofrekvencia- termolifting  je metóda znám tiež pod názvom nechirurgický lifting. Jedná sa o neinváznu techniku, tzn. bez chirurgického zákroku a bez anestézie. Koriguje ochabnutosť pleti, vedie k jej vypnutiu a celkovým výsledkom je dokonalejší tvar tváre. Rádiofrekvencia spočíva v selektívnej aplikácii energie do hlbokej dermis a do subdermálnych vrstiev. Táto energia preniká cez

povrch pokožky, bez toho aby ho akokoľvek poškodila. Aplikovaná energia aktívne bojuje proti ochabnutej pokožke. Ošetrenie je ideálne pr osoby s mierne ochabnutou pokožkou tváre, krku a dekoltu, ktoré chcú zlepšiť svoj vzhľad, bez toho, že by sa museli uchýliť k chirurgickému zákroku.

PRIEBEH OŠETRENIA:

Po odlíčení a tonizácie pokožky prevedie operátorka rádiofrekvenčné ošetrenie pomocou špeciánej hlavice. Pre podporu výsledkov sa na záver každého sedenia aplikujú kozmetické prípravky – liftingová kaviárová maska a kyselina hyaluronová.

VÝSLEDKY OŠETRENIA:

Výsledkom je pevnejšia pleť s výrazným úbytkom vrások a zmiernenie prejavov ochabnutej pleti. K efektu vypnutia dochádza postupne približne po 1 mesiaci od realizácie ošetrení, výsledky sú viditeľné po dobu približne 2 rokov. Po podstúpení ošetrení tohoto typu môže byť pokožka zľahka začervenaná. Začervenanie samovôľne mizne po krátkej dobe. Rádiofrekvencia sa môže kombinovať s inými druhmi ošetrení ako napr. pulzným svetlom (fotoomladenie), ktoré zlepšuje textúru pleti a odstraňuje drobné škvrny.

Tiež je doporúčaná kombinácia s neinvazívnou mezoterapiou, ktorá pokožku hydratuje, čím predlžuje výsledky rádiofrekvenčného ošetrenia. Každé z týchto ošetrení sa podstupuje v inom časovom horizonte s tým, že dobre naplánovaný postup ošetrení napomáha k dosiahnutiu celkovému excelentnému omladeniu tváre. Rádiofrekvencia nemá žiadne vedľajšie účinky, nie je bolestivá (klient cíti iba teplo v ošetrovanej oblasti) a ihneď po ošetrení sa klient môže vrátiť späť do bežného života.

FREKVENCIA A POČET OŠETRENÍ:

Počet potrebných ošetrení záleží na stave pokožky každého klienta a na jeho požiadavkách. Všeobecne sa však doporučuje 4-6 ošetrení, pričom medzi ošetreniami by mala byť pauza 15-20 dní. Následné udržiavacie ošetrenia umožňujú zachovanie dosiahnutých výsledkov. Veľkou výhodou je, že nie sú kontraindikácie pri opaľovaní za podmienok, že klient používa vhodný opaľovací prípravok.

KONTRAINDIKÁCIE:

Tehotenstvo a laktácia, vážne srdcové ochorenie, poruchy zrážanlivosti krvi, ochorenia spojivového tkaniva, rakovina, nedávne

facebookkolagénové výplne, osoby s kovovými implantátmi v tele.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

„Mít rád lidi a milovat lidi to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí.“ Jan Werich