estetické a laserové štúdio
Get Adobe Flash player


facebookTrvalé odstránenie ochlpenia /IPL/

jj 

Metóda pracuje na báze Intenzívneho Pulzného Svetla (IPL) Je to najnovšia technológia, ktorá sa vo svete používa na kozmetické účely. Využíva princíp selektívnej fototermolýzy, t.j. zničenia vybraných buniek teplom. V podstate ide o zatavenie cievok, ktoré vyživujú vlasový korienok a tým dochádza k jeho zničeniu a následnému odumretiu chĺpka.

Ošetrenie je v zásade bezbolestné, veľmi rýchle, trvá v závislosti od rozsahu od 5 do 30 minút. Po ošetrení necítite žiadnu bolesť, môžete sa okamžite zaradiť do bežného života. Trvalé odstránenie sa dosahuje po viacnásobnom ošetrení. Obvykle je potrebných 6-8 ošetrení v závislosti od typu pokožky, chĺpku a intenzity ochlpenia. Sú však aj typy, ktoré budú potrebovať aj 10-12 ošetrení. Doba medzi jednotlivýmizákrokmi je 3-8 týždnov.

 iii

Prednosti:

  • touto metódou je možné odstrániť akýkolvek typ chĺpku, od čiernych až po blond .
  • ošetrenie sa prevádza na oholených partiách (chĺpky pred ošetrením nemusia byť vyrastené) – vždy ste upravená
  • prevádza sa celoročne, v lete – pred a po ošetrení je potrebné nevystavovať sa 5 dní priamemu svetelnému žiareniu (ani v soláriu). Podmienkou je, pokožka nemôže byťopálená.
  • vzhľadom k trvalým výsledkom je cenovo výhodná

uuuu

zzzz

VHODNÉ PRE MUŽOV AJ ŽENY

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

„Jedna ženská vidí často dál, než pět mužských s dalekohledem.“ Jan Werich